Dopis od ANY 2

7. února 2009 v 15:01
4.12.2008 13:33 | slimmy | ANA články
Vidím ti na očích, že chceš být jako ta dívka na titulce toho časopisu. Chceš být taková! Musíš být taková! Dělej pro to něco! Chceš být ta jemná a křehká? Chceš to krásné oblečení ve výloze? Chceš! A podívej se na tu figurínu! Podívej se na tu figurínu a teď se podívej na sebe, ty káčo blbá! Vidíš to zrcadlo? Je tam kus pravdy! Máš snad chuť na tu bábovku, kterou ti přibalila babička? Tak ji sněz! Přežer se jí, nacpi se k prasknutí a pak se znovu podívej na ten časopis... Ano, to je můj výtvor, ta holka mě denně poslouchá, ta holka semnou žije, ta holka se stala mou poslušnou dcerou a má mě ráda! Já jsem její matka, já jsem její nejlepší kamarádka, JÁ JSEM JEJÍ CELÝ ŽIVOT!! A ty tady teď sedíš nad časopisem s prázdným talířkem a díváš se na své stehna, břicho... Máváš rukou? Ty máváš rukou? Kam to jdeš? Co si to neseš? Dva bílé rohlíky? Jogurt? ČOKOLÁDU? Jdeš to snad vyhodit? TY TO JÍŠ? Nedělej si ze mě srandu! Nejez to, nejez to!....

Dobré ráno, jak se ti spalo s plným břichem? Vstávej! Vztávej z té postele a vem to švihadlo...! Tvé kroky jsou tak těžké! Jsi tak bachratá! Podívej se na sebe, no tak podívej se!! Kam to zase jdeš? Jdeme ven? Výborně! Jdeme běhat? Rozmyslela sis to?
Proč jsi zahla? Trasa je jinde! Kam to zase lezeš, ty káčo?? Obchod? My jdeme do obchodu? Vem ty rifle do ruky! Vem je a obleč je! Nacpi se do nich,ty blbko, ať cítíš ten pocit..! Krásné? Tohle že má být krásné? Co to plácáš? Straší ti ve věži? JDEME DOMŮ!
Proč bečíš? Tvé slzy stékají a kapou na tu krásnou dívku, na mou dceru! NEBUL! Kruci, tak nebul a radši něco dělej! Teď mi dáváš za pravdu! Já jsem ti to říkala! Neposlechla jsi! Nechtěla jsi slyšet pravdu! ty snad věříš babičce, která ti říká jak jsem zlá? Myslíš, že jsem zlá? Dobrá! Odcházím! Ale pak nebul nad mou dcerou, mohla jsi být taky moje dcera! nechtěla jsi být moje dcera!
Kdo mě volá? To jsi ty? Zase jsi přibrala - já tě nepoznávám! Co to po mě chceš? Zase držíš ten časopis? Chceš být taky taková? Dobrá! Dávám ti poslední šanci, úplně poslední! Proč tam leží ten prázdný talířek? Co jsi žrala? Co jsi proboha zase žrala? Táhni na záchod a vyzvracej to! Dělej a neodmlouvej nebo odejdu a už se na tebe ani nepodívám! Tak sakra bude to?
Podívejme se na tu poslušnou holčičku. Už zvrací jenom krev, všechno vrátila na své místo! Chceš snad znovu jíst? Ty máš ještě chuť? Pak to celé bylo zbytečné.... Kráčej za mnou a já ti pomůžu. Budeme šťastné! Věř mi!
Co to piješ? Colu? Blázníš? Vylej to! Napij se vody!
Ty máš hlad? Proč se tvá hnusná a tlustá ruka dotýká skříňky se sladkostmi? Nejez! Hlavně nejez! Hlad je převlečená žízeň!
Jakou to mám poslušnou holčičku...! Taková je moje dcera, jsi dobrým příkladem! Bolí tě břicho? ty chceš zase žrát? Vážně chceš žrát? Dobře, dej si jablko!
Ty už nemůžeš? Ty mi chceš udělat radost? Ano? Daří se ti to, dcero! Co jsi to dnes jedla? Jablko? Jenom to jablko? Vážně mi děláš radost! Teď tě miluji jako žádnou jinou, ty jsi moje poslušná dcera! Tvoji rodiče by na tebe byli pyšní, věř mi! Jejich dcera něco dokázala a ušla si pro to dost dlouhou cestu.
Podívej se na tu váhu! Ty jsi mi nevěřila! máš to černé na bílém! Už mi věříš? Máš mě ráda? Děkuji, já tebe taky!
Jedeme na výlet? My jedeme k babičce? Obleč si ty plandavé bílé kalhoty! Babička mě přece nemá ráda! Chceš mě snad ztratit? Tvoje babička by mě zabila!
Vůně buchet... Zase buchty! Víš, jak tomu budeme říkat? Upečený špek! Taky se ti to tak líbí? Mě taky! Babička je moc starostlivá, ale..... Kdy už pojedeme domů? Pojeďme už konečně domů!
Děláš pokroky, dcero! Buchta patří do záchodu! Jsi tak učenlivá!
Babička jde! Schovej své krásné kosti pod tu tlustou přkrývku! Dělej, hni sebou! Ten pohled mě propaluje! Proč ty bába tak ječí! Proč jedeme pryč? Nemocnice? Já nechci do nemocnice! Ty tam chceš? Tak jí to řekni! ona mě chce zničit! ZNIČIT! Nezabíjej mě, dcero! Já tě přece miluji! Proč si stoupáš na váhu před doktorem, dítě? Co to děláš? ty jsi se zbláznila! Nedělej to! Nedělej to!
Ty tu zůstáváš? Tobě se tu líbí? Ne? Tak proč zde ležíme? Já a ty - na jednom lůžku...! Proč jsme tady?
O čem mluví ten doktor? Anorexie ? Celým jménem Anorexia nervosa? To jsem přece já! Proč o mně tak mluví? Nejsem přece zlá! Myslíš si snad, že krásné tělo je zlo? Musím tě opustit? Tebe, kterou jsem tak dlouho vychovávala? To snad ne! prosím, ne! Miluji tě, ty mě miluješ!
Nesou ti jídlo? Ty to budeš jíst? Nejez to, vylej to! Nejde to? Proč to nejde? Snědla jsi to? Ty jsi to vážně snědla? běž to vyzvracet! běž to prosím vyzvracet! Mizím.... Rozpouštím se!
Ty chceš, abych odešla a potom se zase vrátila? To opravdu pomůže? Vrátíš se mi z nemocnice? Skvělé! Máš mě ráda? Proč mi to říkáš se slzami? nebreč ! JÁ SE PŘECE VRÁTÍM !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ASuidepeaffile ASuidepeaffile | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 2:04 | Reagovat

This condition is pretty limited to the reproductive system and might have several causes for example a result of injury or abnormal blood circulation within the testicles.  Core maca from the supplier energetix can be an herb that tests quite nicely for many males.

2 AlbertRhync AlbertRhync | E-mail | Web | 7. června 2018 v 13:12 | Reagovat

The prostate related is central to the part of a male's reproductive :. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate gland is situated just as you're watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it will always be really miserable and inconvenient to the patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.

Prostate infection, often known as prostatitis, is among the most common prostate-related symptom in men younger than 55 years. Infections in the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common coming from all forms of prostate infection. It is due to bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition of a particular defect in the gland and also the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be caused by trauma to the urinary tract or by infections from other parts from the body. A patient may go through testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal in the prostate defect accompanied by the utilization antibiotics and NSAIDs to deal with the soreness.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not to determine the cause of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other think that intensive exercise and heavy lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate diet is important. These are some in the things you can do to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for overall health and it will also maintain your urinary track clean.

2. Some studies suggest that a number of ejaculations weekly will prevent prostate cancer.

3. Eat red meat sparingly. It has been shown that consuming over four meals of beef a week will raise the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most critical measure to look at to ensure a wholesome prostate would be to choose regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you ought to opt for prostate examination at least annually.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama